raft Fan

Përshkrim i shkurtër:

Suzhou Innovative Store Equipment Co., Ltd. – the supplier of Industrial Wire Shelving Racks. Our line of Industrial Wire Shelving Racks may be utilized in many applications ranging from display, storage, decoration, etc. Standard components Different shape of shelves to fit different position of stores   Wire shelves Pentagon wire shelf | Fan wire shelf | Plastic hole shelf Colors PC surface | Zinc plated | Chrome plated Load Capa. (kgs) Above 100kgs   Advantage Flexib...


Detail Product

Produkt Tags

Suzhou inovative Store Equipment Co, Ltd - furnizuesi i Industriale Wire sirtar racks.

Shkarko jonë e industriale Wire sirtar racks mund të përdoret në shumë aplikacione duke filluar nga ekranit, magazinimit, stolisje, etj

komponente standarde

 • forma të ndryshme të rafte të përshtaten qëndrim tjetër të dyqaneve

 

Rafte teli raft teli Pentagoni | raft teli Fan | raft plastike vrimë
Colors PC sipërfaqja | Zink praruar | krom kromuar
Load Capa. (kg) 100kgs mësipërme

 

avantazh

 • dizajn fleksibël me raftet rregullueshme
 • klasën e industriale me krom kromuar
 • kuvendi shpejtë pa mjetet e nevojshme

 

më opsion

Përdorni pjesët tona opsionale dhe pajisje për të krijuar një unike pikë-e-blerjes njësive.

T Post | Paneli Side | MDF vrimë mbrapa | Side rrjetë teli panel | bar shpatull | portë kryesore

 

Ajo që ne mund të ofrojmë:

 • zgjidhje sistemi për çdo lloj të magazinimit dhe depo
 • fleksibilitet të lartë
 • Thjeshtësi dhe çmim të favorshëm
 • Cilesi e larte
 • Zhvillimin dhe projektimin sipas kërkesave të klientëve

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !