Gardh dhe ndan

Përshkrim i shkurtër:

Suzhou Innovative Store Equipment Co., Ltd. – the supplier of Industrial Wire Shelving Racks. Our line of Industrial Wire Shelving Racks may be utilized in many applications ranging from display, storage, decoration, etc. Standard components Accessories   Wire shelves Front fence | Side fence | Center dividerBack wire panel | Side wire panel Colors PC surface | Zinc plated | Chrome plated   Advantage Flexible design with adjustable shelves Industrial grade with chrome pla...


Detail Product

Produkt Tags

Suzhou inovative Store Equipment Co, Ltd - furnizuesi i Industriale Wire sirtar racks.

Shkarko jonë e industriale Wire sirtar racks mund të përdoret në shumë aplikacione duke filluar nga ekranit, magazinimit, stolisje, etj

komponente standarde

 • aksesorë

 

Rafte teli gardh Front | gardh Side | Qendra dividerBack panel teli | panel tela Side
Colors PC sipërfaqja | Zink praruar | krom kromuar

 

avantazh

 • dizajn fleksibël me raftet rregullueshme
 • klasën e industriale me krom kromuar
 • kuvendi shpejtë pa mjetet e nevojshme

 

më opsion

Përdorni pjesët tona opsionale dhe pajisje për të krijuar një unike pikë-e-blerjes njësive.

T Post | Paneli Side | MDF vrimë mbrapa | Side rrjetë teli panel | bar shpatull | portë kryesore

 

Ajo që ne mund të ofrojmë:

 • zgjidhje sistemi për çdo lloj të magazinimit dhe depo
 • fleksibilitet të lartë
 • Thjeshtësi dhe çmim të favorshëm
 • Cilesi e larte
 • Zhvillimin dhe projektimin sipas kërkesave të klientëve

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !