Medium detyrë rrjetë stolisje tortues

Përshkrim i shkurtër:

3-5 Suzhou inovative Store Equipment Co, Ltd - furnizuesi i sistemeve industriale depo sirtar të standardeve më të larta. sirtar Industrial bën thirrje për standarde të larta të stabilitetit dhe kapacitetit të ngarkesës duke mbajtur dhe shkallën optimale të sigurisë. Depoja tortues japin është me shpejtësinë dhe lehtësinë e kuvendit. komponente pjesët mund të jenë mbledhur straightforwardly dhe dallohen nga saktësi detajuar e anëtarëve të tyre kryq (me të ndryshme kapaciteteve duke mbajtur ngarkesën) stretchers dhe sh ...


Detail Product

Produkt Tags

3-5

Suzhou inovative Store Equipment Co, Ltd - furnizuesi i sistemeve industriale depo sirtar të standardeve më të larta. sirtar Industrial bën thirrje për standarde të larta të stabilitetit dhe kapacitetit të ngarkesës duke mbajtur dhe shkallën optimale të sigurisë. Depoja tortues japin është me shpejtësinë dhe lehtësinë e kuvendit. komponente pjesët mund të jenë mbledhur straightforwardly dhe dallohen nga saktësi detajuar e anëtarëve të tyre kryq (me të ndryshme kapaciteteve duke mbajtur ngarkesën) stretchers dhe raftet.

Siguria është një tipar i madh i sistemeve tona industriale sirtar. pajisje të domosdoshme të sigurisë përfshijnë end-kllapa, ndalesa mbrapa dhe rojet përplasje. Mbrojtja e mjedisit është i lidhur ngushtë me sigurinë. veshja jonë pluhur nuk përmbajnë tretës, ndërkohë që materialet Procesi ne përdorim janë të lirë të çdo hidrokarbure aromatike ose klor.

komponente standarde

 • sirtar Longspan bëjë depo neat dhe të pastër
 • Kurseni kohë dhe para me të lehtë për të mbledhur paletë Rack System.
 • Korniza dhe trarëve janë të fabrikuara nga materiali rëndë
 • Vrima në fytyrën e kolonës në vend se qoshet siguruar forcën kolonë
 • bllokohet sigurisë lidhës të sigurojë angazhim auto, rezistojnë dislodgement dhe është i lëvizshëm dhe për të shpëtuar
 • Llojet e ndryshme të rrezes dhe raftet është i aftë për paketimin e ndryshme
 • Ngjyra standarde e kornizës është vista gjelbër, trarëve janë lulekuqe portokalli

 

frame drejtë H 60 "- 72D 36", - 60 "
seksioni i drejtë 40 * 80 * 1.5mm40 * 80 * 2.0mm
rreze L 72 "
tip rreze HAPI BEAM
Colors Ra zezë | të bardhë | gri
Load Capa. (kg) 500kgs mësipërme

 

avantazh

 • Projektuar për të ruajtur depo dhe ekranit hapësirë
 • Njësitë çmime më konkuruese industrisë së
 • Projektuar për të tërhequr vëmendjen dhe për t'u dhënë hapësirë ​​maksimale ekranit

 

më opsion

Përdorni pjesët tona opsionale dhe pajisje për të krijuar një unike pikë-e-blerjes njësive.

kafaz tela Storage | roje Corner | Kolona Mbrojtësi | Frame mbrojtës | ndalues ​​paletë | Side rrjetë teli panel | Advertise panel të lartë | kuti të lehta

 

Ajo që ne mund të ofrojmë:

 • zgjidhje sistemi për çdo lloj të magazinimit dhe depo
 • fleksibilitet të lartë
 • Thjeshtësi dhe çmim të favorshëm
 • Cilesi e larte
 • Zhvillimin dhe projektimin sipas kërkesave të klientëve

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !