Rolling sirtar tela

Përshkrim i shkurtër:

Suzhou Innovative Store Equipment Co., Ltd. – the supplier of Industrial Wire Shelving Racks. Our line of Industrial Wire Shelving Racks may be utilized in many applications ranging from display, storage, decoration, etc. Standard components Industrial Wire Shelving Rack easy assembly with no tool required 1” round post is with every 1” line Mid duty and heavy duty shelves are for choice   Post H 35” | 48” | 63” | 70” | 79” | 86” Wire shelves W 36” | 48”D  14” | 18” | 24” Colors...


Detail Product

Produkt Tags

Suzhou inovative Store Equipment Co, Ltd - furnizuesi i Industriale Wire sirtar racks.

Shkarko jonë e industriale Wire sirtar racks mund të përdoret në shumë aplikacione duke filluar nga ekranit, magazinimit, stolisje, etj

komponente standarde

 • Industrial Wire sirtar Rack asamble të lehtë pa asnjë mjet e nevojshme
 • 1 "post rrumbullakët është me çdo 1" linjë
 • Mesi detyrë dhe detyrë e rëndë raftet janë për zgjedhje

 

post H 35 "| 48 "| 63 "| 70 "| 79 "| 86 "
Rafte teli W 36 "| 48 "D 14" | 18 "| 24 "
Colors PC sipërfaqja | Zink praruar | krom kromuar
Load Capa. (kg) 100kgs mësipërme

 

avantazh

 • dizajn fleksibël me raftet rregullueshme
 • klasën e industriale me krom kromuar
 • kuvendi shpejtë pa mjetet e nevojshme

 

më opsion

Përdorni pjesët tona opsionale dhe pajisje për të krijuar një unike pikë-e-blerjes njësive.

T Post | Paneli Side | MDF vrimë mbrapa | Side rrjetë teli panel | bar shpatull | portë kryesore

 

Ajo që ne mund të ofrojmë:

 • zgjidhje sistemi për çdo lloj të magazinimit dhe depo
 • fleksibilitet të lartë
 • Thjeshtësi dhe çmim të favorshëm
 • Cilesi e larte
 • Zhvillimin dhe projektimin sipas kërkesave të klientëve

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !