Stainless sirtar gozhdoj

Përshkrim i shkurtër:

Suzhou Innovative Store Equipment Co., Ltd. – the supplier of storage shelving systems of the highest standard. The storage shelving provide is with speed and ease of assembly. Whether for workshops, at home, in offices or garages, applications for the wall rails and shelves are almost unlimited. This means that almost all desired shelf arrangements can be achieved that are not only highly practical but also have a pleasing appearance. Standard components Stainless rivet boltless shelving is...


Detail Product

Produkt Tags

Suzhou inovative Store Equipment Co, Ltd - furnizuesi i sistemeve të magazinimit sirtar të standardeve më të larta. Magazinimit sirtar japin është me shpejtësinë dhe lehtësinë e kuvendit.

Nëse për punëtori, në shtëpi, në zyra apo garazhe, aplikimet për binarët mur dhe raftet janë pothuajse të pakufizuar. Kjo do të thotë se marrëveshjet e pothuajse të gjithë e dëshiruar raft mund të arrihet se nuk janë vetëm shumë praktike, por edhe të ketë një pamje të këndshme.

komponente standarde

 • Stainless gozhdoj boltless sirtar është e lehtë për kuvendin
 • Kapaciteti detyrë e rëndë për të bërë sigurinë e mjedisit
 • Vrima në pasme të postës bëjnë post zoti dhe e bukur
 • Llojet e ndryshme të rrezes dhe raftet janë të aftë për paketimin e ndryshme
 • Llojet e ndryshme të raftet janë të aftë për mallra të ndryshme

 

frame drejtë H 2 '- 13' (çdo 1 'diferencë)
seksioni i drejtë 38 * 38 * 1.8mm48 * 48 * 1.8mm38 * 48 * 1.8mm
rreze 12 "- 96"
seksioni Beam Rreze gozhdoj dyfishtë | Single rreze gozhdoj | Z rreze
lloj raft raft Stainless steel
Colors sipërfaqja krehur
Load Capa. (kg) 200Kgs mësipërme

 

avantazh

 • Projektuar për të ruajtur depo dhe ekranit hapësirë
 • Njësitë çmime më konkuruese industrisë së
 • Projektuar për të tërhequr vëmendjen dhe për t'u dhënë hapësirë ​​maksimale ekranit

 

më opsion

Përdorni pjesët tona opsionale dhe pajisje për të krijuar një unike pikë-e-blerjes njësive.

T Post | Paneli Side | MDF vrimë mbrapa | Side rrjetë teli panel | bar shpatull | portë kryesore

 

Ajo që ne mund të ofrojmë:

 • zgjidhje sistemi për çdo lloj të magazinimit dhe depo
 • fleksibilitet të lartë
 • Thjeshtësi dhe çmim të favorshëm
 • Cilesi e larte
 • Zhvillimin dhe projektimin sipas kërkesave të klientëve

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !